Registrace členů ČSNS z.s. na rok 2017 – základní body

By
Updated: Únor 1, 2017

Přinášíme Vám souhrn základních bodů, týkajících se registrací zájemců o účast na soutěžích ČSNS v roce 2017.

Registrace závodníkůindividuální členství v ČSNS z.s. je povinné pro všechny občany ČR, kteří mají zájem o start na soutěžích pořádaných organizací ČSNS/iCompete Natural Czech. Registrovaní členové ČSNS z.s. mohou zároveň startovat na libovolných soutěžích v naturální kulturistice a fitness, konaných mimo území ČR. U mistrovských soutěží je účast podmíněna kvalifikací na domácí soutěži pořádané organizací ČSNS/iCompete Natural Czech.

Zájemci o start na jarních soutěžích, pořádaných ČSNS/iCompete Natural Czech, musí být zaregistrováni včetně splnění všech podmínek ADV ČR nejpozději do 28.2.2017 !!! Zájemci o start na podzimních či dalších soutěžích mohou postupovat podle stanovených podmínek, uvedených na https://www.natural-sport.cz/clenstvi/

Individuální členství v ČSNS z.s. získáte rozšířenou registrací v globálním elektronickém systému iCompete Natural – typ PREMIUM ( www.icompetenatural.com )

Od roku 2017 je tento systém i v české verzi. Roční výše poplatku za členství + využívání systému iCompete Natural je 30 $.

Tento registrační poplatek nahrazuje dosavadní členský příspěvek v rámci ČSNS! Žádné další poplatky za registraci v rámci ČR se tedy v roce 2017 neplatí !

Součástí této registrace je povinný dopingový monitoring všech zájemců o start na soutěžích, který spočívá stejně jako v minulých letech v nahlášení časů a přesného místa 2 tréninků v týdnu (např. pondělí + středa od 16.00 do 17.00 + místo). V této době Vás může kdykoli v průběhu roku namátkově navštívit dopingový komisař. Všichni nově registrovaní sportovci budou zasílat tyto údaje prostřednictvím e-mailu info@natural-sport.cz .

Na soutěžích pořádaných ČSNS / iCompete Natural Czech nebo dalšími partnerskými organizacemi bude moci závodit pouze člen ČSNS, který splní výše uvedenou povinnost! V případě nedodržení uvedených podmínek dopingového monitoringu má ČSNS/iCompete Natural Czech právo zrušit s okamžitou platností sportovci v systému iCompete rozšířené členství Premium, které opravňuje k přístupu do systému přihlášek na všechny soutěže, konané pod hlavičkou iCompete Natural na celém světě.

Kromě typu členství PREMIUM určeného závodníkům se mohou v rámci systému iCompete Natural registrovat i všichni fanoušci naturální kulturistiky a fitness v typu členství FREE. To je určeno všem, kdo chce být v kontaktu se stejně zaměřenými lidmi z celého světa.

Jedná se o první globální fitness sociální síť a my vám ji přinášíme !!

Komentáře
Líbí se ti tento článek?!