Pozvánka na ICN Mezinárodní MČR 2022

By
Updated: Duben 4, 2022

Srdečně zveme všechny fanoušky na 17. ročník ICN Mezinárodního mistrovství ČR v naturální kulturistice a fitness, které se uskuteční v sobotu 28.5.2022 ve Sportovní hale v Chocni. Akci pořádá Česká společnost pro naturální sport z.s., promotéry akce jsou Miloslav Nermuť a Tomáš Procházka. ICN Mezinárodní mistrovství ČR je zároveň nominační soutěží na ICN WORLD CUP 2022, který se koná 4. června 2022 ve městě Rimini v Itálii a ICN Mistrovství Evropy 2022, které se uskuteční 4. července 2022 ve Francii. ICN Worldwide je největší světovou organizací “naturálů”, která aktuálně sdružuje více než 32 000 sportovců z 88 zemí světa.

Generálním partnerem 17. ročníku ICN Mezinárodního MČR je f. MI Estate, hlavními partnery jsou f. Expedo, MDS Projekt, AGV Stav, Vážeme, reklamními partnery soutěže pak jsou Město Choceň, f. SAHM, květinářství Sandra, RUM CZ/SK, Brukr s.r.o., Starmon, Kovozal, Get Fit Gym, pivovar Splávek a Ladislav Valtr.

Celou akci zahájí v 10.00 hodin kategorie Fitness Freestyle a Fitness Freestyle Open dětí a mládeže, ve 14.00 hodin pak začne kompletní program dospělých, mezi nimiž se představí zástupci mnoha fitness kategorií např. Ms. Bikini Fitness, Ms. Sport Model, Ms. Figure, Men´s Physique, Menś Classic Physique, Natural Bodybuilding atd.

Veškeré informace, týkající se činnosti ČSNS/ICN Czech Republic, soutěžní i antidopingová pravidla atd. najdete na www.natural-sport.cz

Vstupenky za cenu 150 Kč je možné zakoupit v předprodeji ve Fitness centru Get Fit Gym. v Chocni , u promotéra Miloslava Nermutě (tel. 608 886 310), v sídle ČSNS/ICN Czech Republic – Svahová 22a, Karlovy Vary, nebo přímo na místě v den konání…

Komentáře
Líbí se ti tento článek?!