Pozvánka na ICN Mezinárodní MČR 2021

By
Updated: Červen 6, 2021

Srdečně zveme všechny fanoušky na 15. ročník Mezinárodního mistrovství ČR v naturální kulturistice a fitness, které se uskuteční v sobotu 19.6.2021 od 14.00 hodin ve Sportovní hale TJ Lokomotiva Plzeň. Akci pořádá Česká společnost pro naturální sport z.s. a Home Fitness Plzeň. Mezinárodní mistrovství ČR je zároveň nominační soutěží na ICN WORLD CUP 2021, který se koná ve dnech 9.-10. 7. 2021 ve městě Perugia v Itálii.

Hlavním partnerem 15. ročníku ICN Mezinárodního MČR je Město Plzeň, akce je zároveň podpořena záštitou 1. náměstka primátora Mgr. Romana Zarzyckého.

Na soutěži se představí zástupci mnoha fitness kategorií, např. Ms. Bikini Fitness, Ms. Sport Model, Ms. Figure, Men´s Physique, Menś Classic Physique, Natural Bodybuilding atd.

Veškeré informace, týkající se činnosti ČSNS/ICN Czech Republic, soutěžní i antidopingová pravidla atd. najdete na www.natural-sport.cz

Vstupenky za cenu 200 Kč bude možné zakoupit na místě, jejich počet a další podmínky budou odpovídat konkrétním vládním předpisům pro dané období.

Komentáře
Líbí se ti tento článek?!