Pozvánka na ICN Česko-slovenský pohár 2018

By
Updated: Září 17, 2018

V sobotu 13.10.2018 se v Brně uskuteční první ICN Česko-slovenský pohár v naturální kulturistice a fitness. Tuto vyjímečnou soutěž, která je zároveň pro české a slovenské naturální sportovce jedinou možností nominovat se na ICN Mistrovství Evropy 2018 ve Slovinsku, pořádá Česká společnost pro naturální sport z.s. v úzké spolupráci s ICN Slovakia.

V první části programu se od 9.00 hodin představí v rámci Fitness Freestyle a Acrobatic Fitness zástupci dětí a mládeže v celkem 13 různých věkových kategoriích.

Následně se od 14.00 hodin můžeme těšit až na 23 různých kategorií dospělých sportovců. Kromě tradičních kategorií naturální kulturistiky, Men´s Physique, Bikini Fitness Open, Sport Model, Ms. Figure atd. se zde premiérově představí i několik nových kategorií… Z nich upozorňujeme např. na kategorii Men´s Classic Physique, kde se mohou poprvé na pódiu potkat zástupci naturální kulturistiky a Men´s Physique, nebo Bikini Fitness Momma´s, určenou pouze pro zástupkyně této kategorie, které jsou po porodu.

Kromě toho vycházíme vstříc všem juniorům či nováčkům, soutěžícím první sezónu v rámci kategorií Novice (naturální kulturistika, Bikini Fitness, Men´s Physique), zkrátka každý si zde najde to své…

Kompletní propozice k soutěži najdete zde:

V případě zájmu o jakékoli další informace, týkající se registrace a možnosti startu na soutěžích ČSNS nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu info@natural-sport.cz.

Vstupenky na ICN Česko-slovenský pohár 2018 můžete zakoupit již nyní on-line zde:

Aktuální informace o soutěži vždy najdete zde:

Komentáře
Líbí se ti tento článek?!