Novoroční přání – ČSNS/ICN Czech Republic

By
Updated: Leden 1, 2021

Vážení sportovci, přátelé,

Dovolte mi Vás přivítat v roce 2021. Předně chci moc poděkovat vedení ICN za důvěru. Jmenování viceprezidentem naší organizace je pro mě odměnou a zároveň velkou výzvou.

Naturální kulturistika je vášní, těžkou dřinou a komplexní prací. Vrcholem přípravy jsou vždy soutěže. Soutěže se vždy dělají pro závodníky, to je naše motto. Loňský rok byl složitý pro všechny ve všech aspektech života. Skončil a je zde příležitost pro nás všechny poučit se, přizpůsobit se a získat nové zkušenosti, dělat věci lépe a jinak.

S Tomášem Procházkou jsme se za poslední roky poznali velmi dobře a spojuje nás poctivá vášeň pro náš sport Naturální kulturistiku. Máme společnou filozofii a pohled na organizaci soutěží, výbornou podporu týmu lidí, se kterými spolupracujeme a také podporu Vás závodníků. Věnujeme se dětem s kategoriemi Acrobatic Fitness a Fitness Freestyle, juniorkám a juniorům, dospělým i masters. Máme jasně stanovená pravidla a dbáme na jejich dodržování. Pro letošní rok máme mnoho organizačních cílů, chceme stabilizovat ekonomické zázemí, strukturu a odpovědnosti. Pracujeme na zviditelnění našeho sportu, nabídce sponzorům a partnerům. Středem veškerého našeho snažení jste Vy, závodnice a závodníci, prezentace výsledků Vaší tvrdé práce.

Máme před sebou spoustu práce a věřím, že nás podpoříte, pomůžete nám a hlavně, že budete na sobě pracovat dle pravidel navzdory okolní situaci.

Přeji Vám všem pevné zdraví, trpělivost a sílu pro plnění snů, ekonomickou i osobní stabilitu.

Jsme otevření Vašim podnětům, připomínkám i požadavkům.

Děkuji,

Lukáš Hrubý

Hrubylukas11@gmail.com

Komentáře
Líbí se ti tento článek?!