Mezinárodní MČR 2015 – opravené výsledky

Přinášíme Vám opravené kompletní výsledky Mezinárodního MČR 2015 v naturální kulturistice a fitness, které se měnily kvůli dvěma pozitivním výsledkům dopingových testů. Oba zmínění sportovci byli potrestáni doživotním zákazem startu a pokutou ve výši 20 000 Kč.


Tomáš Gašparík – za provinění se provinilci v souladu s ustanovením čl. 3 Antidopingových pravidel ukládá doživotní zákaz startu na závodech ČSNS bez možnosti návratu k aktivní závodní činnosti v rámci ČSNS a pokuta 20.000 Kč (slovy dvacet tisíc korun českých).

Michaela Zelená
– za provinění se provinilci v souladu s ustanovením čl. 3 Antidopingových pravidel ukládá doživotní zákaz startu na závodech ČSNS bez možnosti návratu k aktivní závodní činnosti v rámci ČSNS a pokuta 20.000 Kč (slovy dvacet tisíc korun českých).

     Disciplinární komise při úvaze o uložení trestu přihlédla k samotné podstatě České společnosti pro naturální sport a jejímu účelu, kterým je „čistý sport“ provozovaný bez jakýchkoliv zakázaných prostředků. V této souvislosti disciplinární komise vyhodnotila shora popsaná provinění jako zásadní a velmi závažná, provinění jdoucí proti samotnému poslání České společnosti pro naturální sport.


 

Blahopřejeme dodatečně Tomášovi Hruškovi z klubu TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště a Editě Váchové z klubu Fitness Pouzar České Budějovice k zisku titulů Mistra (yně)  ČR 2015 !
Opravené výsledky MMČR 2015 najdete zde:

logo-adobe-pdf