ICN PRO/AM WORLD CHAMPIONSHIP 2022 – soutěž jako žádná jiná…

By
Updated: Srpen 7, 2022

Když jsme v roce 2016 cestovali s dnešním víceprezidentem ČSNS/ICN Czech Republic Lukášem Hrubým na Bali, abychom na vlastní oči viděli, jak pořádají své vrcholné soutěže naši přátelé z ICN Austrálie, přijeli jsme naprosto nadšení z toho, co jsme zde zažili. Dvoudenní soutěž se stovkami spokojených, o všem průběžně informovaných účastníků, konaná na nádherném místě, harmonogram po celou dobu s odchylkou max. 10 minut atd.

Od té doby jsme ušli velký kus cesty, soutěží ICN se účastní sportovci z mnoha zemí celého světa a troufám si říci, že ČSNS/ICN Czech Republic  patří po organizační stránce mezi ty nejlepší v Evropě, což ocenilo i vedení světové ICN přidělením pořadatelství nejprestižnější soutěže “naturálů” v roce 2022 na světě právě nám..

Od začátku jsme věděli, že naším největším přáním bude, abychom dokázali přenést veškerou kvalitu a jedinečnost ICN na tento šampionát a proto jsme od prvních dnů konzultovali mnoho svých kroků s tím nejpovolanějším, zakladatelem a prezidentem světové ICN,  Waynem McDonaldem z Austrálie. Díky tomu jsme si uvědomili, že prakticky všechny činnosti promotéra vrcholné soutěže se dají dělat ještě podstatně lépe, než se to doposud dařilo nám, zejména v oblasti péče o sportovce, jejich informovanost atd.

Prvním, ale o to důležitějším výsledkem několikaměsíční společné práce, je manuál pro účastníky ICN PRO/AM WORLD CHAMPIONSHIP 2022, který byl právě dnes dokončen a zveřejněn. Sportovci se dozví v 16 bodovém dokumentu naprosto vše, co je může v rámci cesty i samotné účasti na této soutěži zajímat  Máme na mysli samotný přílet do Prahy, nejbližší možnost zakoupení SIM karty pro pobyt v ČR, objednání spolehlivé dopravy z letiště do hotelu, doporučené ubytování, průběh registrace, kompletní přehled nabízených kategorií, nejlepší způsob dopravy do místa konání, nabídka veškerých doplňkových služeb včetně kontaktů (nástřiky soutěžní barvy, make up, fotografie ze soutěže, možnost účasti na nedělním rautu na jednom z nejkrásnějších míst v Praze atd.), je toho opravdu mnoho a sportovci toto jistě velmi ocení.

Samostatnou kapitolou jsou pak dárky a trofeje pro účastníky ICN PRO/AM WORLD CHAMPIONSHIP 2022.  Základní myšlenkou bylo to, že sportovec by si z naší soutěže neměl odvézt žádné ceny , které by bylo možné kdekoli koupit… Veškeré trofeje, poháry i medaile jsou zcela unikátní, vytvořené a vyráběné pouze pro tento šampionát. Stejně tak nikde jinde nekoupíte krásnou vestu s potiskem ICN PRO/AM WORLD CHAMPIONSHIP 2022, kterou od nás získá každý účastník šampionátu.

Těch informací je opravdu spousta, s velkou radostí se s Vámi o ně budeme postupně dělit a neuvěřitelně se těšíme na několik listopadových dní,které společně prožijeme v Praze… V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu [email protected]

Komentáře
Líbí se ti tento článek?!