ICN NATURAL FITNESS SHOW 2023

By
Updated: Únor 19, 2023
     Největší akce, pořádaná ČSNS/ICN Czech Republic v roce 2023 v ČR, se uskuteční v sobotu 10. 6. 2023 v hale míčových sportů KV Aréna v Karlových Varech. V průběhu celého dne se můžeme společně těšit hned na několik akcí, takže se účastníci ani diváci rozhodně nudit nebudou.
     Dopolední část ICN NATURAL FITNESS SHOW 2023 zahájí Mezinárodní MČR 2023 ve fitness dětí a mládeže v rámci všech věkových kategorií Fitness Freestyle, Fitness Freestyle Open i Fitness Strong.
     Zájemci z řad diváků, sportovců i trenérů se budou moci v dopoledních hodinách zúčastnit velmi inspirujícího semináře s Jiřím Tkadlčíkem, jedním z nejsilnějších mužů na světě ve své váhové kategorii, jehož přítomnost v Karlových Varech završí exhibiční STRONGMAN SHOW Jirky a jeho týmu…
     Hlavní částí odpoledního programu bude samozřejmě ICN Mezinárodní MČR 2023 v naturální kulturistice a fitness, ale mezitím budete moci poznat množství dalších zajímavých věcí a lidí, takže zbývá jen dodat, že se na Vás 10.6.2023 moc těšíme v Karlových Varech !!!

 

Komentáře
Líbí se ti tento článek?!