ICN Mezinárodní MČR 2021- Plzeň – tisková zpráva + výsledky

By
Updated: Červen 20, 2021

Česká společnost pro naturální sport z.s. (ČSNS z.s.)

Tisková zpráva – ICN Mezinárodní mistrovství ČR 2021

v naturální kulturistice a fitness v Plzni

Ve sportovní hale TJ Lokomotiva v Plzni se v sobotu 19. 6.2021 konal 15. ročník ICN Mezinárodního MČR v
naturální kulturistice a fitness. ICN MMČR 2021 bylo pro sportovce z ČR zároveň nominační soutěží na ICN WORLD CUP 2021, který se uskuteční v sobotu 9.7.2021 ve městě Perugia v Itálii.

Termín konání této soutěže byl kvůli epidemické situaci již 2x odložen a proto byli pořadatelé nesmírně rádi, že se na třetí pokus vše podařilo.

Konání tohoto šampionátu vyhlásila tradičně Česká společnost pro naturální sport z.s., která v rámci ČR zastupuje ICN Worldwide, největší organizaci naturálních sportovců na světě.

Samotnou organizaci soutěže v Plzni zajišťovala místní pobočka ČSNS/ICN Czech Republic, zastoupená promotérem Jaroslavem Vojtíškem, majitelem plzeňského fitness centra Home Fitness.

O tituly mezinárodních mistrů ČR se v rámci 16 různých kategorií ucházelo několik desítek sportovců z ČR a Slovenska. Kategorie na soutěžích ČSNS jsou velmi rozmanité, rozdělené jak pojetím ve smyslu množství svalové hmoty atp, tak i následné váhové či věkové kategorie.

Nejsilnější zastoupení měly tentokrát populární tzv. lehčí kategorie, např. Ms. Bikini Fitness. Ms.Sport Model, Men´s Physique či Men´s Classic Physique, zahanbit se ale nedali ani naturální kulturisté, kteří ve své přípravě striktně odmítají zneužívání dopingových látek.

Je dobré připomenout, že by v případě pozitivního dopingového testu u účastníka kterékoli soutěže ČSNS/ICN Czech Republic následoval velmi přísný trest, většinou doživotní zákaz startu na soutěžích „naturálů“ a navíc finanční pokuta ve výši 20 000 Kč.

Generálním partnerem 15. ročníku ICN Mezinárodního MČR bylo Město Plzeň, akce byla zároveň podpořena záštitou 1. náměstka primátora Mgr. Romana Zarzyckého.

Dalšími hlavními partnery akce byly firmy AUTO KRS, INGEM, P+T CLUB s.r.o. a HOME FITNESS Plzeň.

Kompletní výsledky soutěže najdete zde:

Komentáře
Líbí se ti tento článek?!