Aktualizovaná pravidla ČSNS / ICN Czech Republic

By
Updated: Únor 12, 2020
     ICOMPETE NATURAL WORLDWIDE, největší naturální organizace na světě, reaguje na stále rostoucí počet účastníků na svých vrcholných soutěžích a z tohoto důvodu dochází od začátku roku 2020 k několika změnám, týkajícím se rozdělení kategorií. Základním rozdílem je zavedení tří výkonnostních skupin kategorií (Rookie, Novice, Open) místo dosavadních dvou (Novice, Open). Tyto změny se projeví i na letošních soutěžích ČSNS/ICN Czech Republic.
     Nově se tedy na soutěžích ICN budeme setkávat s vybranými kategoriemi, označenými názvem “ROOKIE”. Jedná se o kategorie, které jsme doposud znali pod názvem “NOVICE”. Možnost startu v kategoriích označených “NOVICE” se nyní naopak výrazně rozšíří, neboť nebude časově omezena na jeden rok jako dříve a možnost startu zde skončí až s případným vítězstvím daného sportovce na kterékoli soutěži v libovolné výškové, váhové či věkové kategorii. Níže uvádíme bližší specifikaci jednotlivých skupin:
Do kategorie ,, ROOKIE “pro všechny soutěžní kategorie se mohou registrovat pouze ti soutěžící, kteří soutěží první sezónu v dané kategorii (1.1. – 31.12. téhož roku, nebo 1.7. – 30.6. následujícího roku).
Do kategorie „NOVICE“ pro všechny soutěžní kategorie se mohou registrovat bez časového omezení všichni soutěžící, kteří v minulosti nezískali první místo v dané kategorii (např. Bodybuilding, Men´s Physique atd) v rámci kategorií NOVICE ani v kategorii OPEN.
V rámci kategorií “OPEN” nedochází k žádným změnám a mohou zde startovat všichni zájemci bez omezení.
Aktualizovaná pravidla jednotlivých kategorií, se kterými se můžete setkat na soutěžích ČSNS/ICN Czech Republic, najdete zde:

Komentáře
Líbí se ti tento článek?!