Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců ČSNS

By
Updated: Říjen 31, 2017

Přátelé,

     letošní soutěže skončily, ale my máme v záloze ještě jedny výsledky! Protože jsme viděli spoustu kvality, vytrvalosti, dřiny, zábavy a také přátelskou atmosféru, chceme ještě jednou vidět vás všechny na společném setkání a vyhlásit ty nejlepší z vás dle dosažených výsledků na všech soutěžích ICN. Dne 9.12.2017 bychom se chtěli potkat na Zličíně v osvědčených prostorech tréninkového centra Mekáče – Řevnická 170/4, Praha 5. Program upřesníme v pozvánce, ale nuda nebude a vrcholem bude předání cen nejlepším. Setkáme se v adventním čase, rádi bychom vás následně pozvali na Staroměstské náměstí – svařák a medovinu! V přátelské atmosféře chceme pokecat, užít si předvánoční čas a trochu projít svátečně vyzdobenou matičku Prahu. Moc se na vás těšíme ! Nejaktuálnější informace o připravované akci najdete zde:
Všichni sportovci, kteří se umístili na 1.-3. místě v jednotlivých vyhlášených kategoriích, budou informováni samostatně prostřednictvím e-mailu, ale na akci samozřejmě srdečně zveme všechny příznivce naturálního sportu 🙂

Novinkou je, že se přesné pořadí (1.,2.,3. místo..) dozví sportovci až přímo na místě, nicméně zde pro jistotu uvádíme ještě jednou přesná kritéria, podle kterých se od letošního roku žebříček nejúspěšnějších sportovců vytváří:

 1. Do žebříčku nejúspěšnějších sportovců se započítávají výsledky všech soutěží, které jsou pořádány prostřednictvím systému ICN. V tomto roce se jednalo konkrétně o tyto soutěže: Agrofert Natural Cup – Příbram, ICN Mezinárodní MČR – K. Vary, ICN Slovakia Cup – Bánovce n/Bebravou, ICN World Championship – Thajsko, ICN Beauty&Fitness Cup – Praha, Pražský pohár ICN – Praha, ICN European Natural Cup – K. Vary, ICN Road tothe Natlympia – Prievidza, ICN Natlympia – Bali.
 2. Body se udělují vždy první pětici a to následovně: 1. místo – 10 bodů, 2. místo – 8 bodů, 3. místo – 6 bodů, 4. místo – 4 body, 5. místo – 2 body. POZOR !!! U tzv. TOP soutěží se získané body násobí koeficientem 2. Konkrétně se v tomto roce jednalo o ICN World Championship 2017, ICN European Natural Cup 2017 a ICN Natlympia 2017.
 3. I když bylo již v loňském roce vyhlašovaných kategorií velké množství, snažíme se co nejvíce reagovat na Váš zájem a v letošním roce se proto jejich počet ještě zvýšil… 9. prosince se tedy můžete těšit na vyhlášení pořadí nejúspěšnějších sportovců ICN/ČSNS v těchto kategoriích:                                                                                           Ms Bikini Fitness Juniors
  Ms Bikini Fitness Novice
  Ms Bikini Fitness Open
  Men’s Physique Juniors
  Men’s Physique Novice
  Men’s Physique Open
  Ms Fitness Model & Sport Model
  Ms Figure & Ms Physique
  Men’s Bodybuilding Juniors
  Men’s Bodybuilding Novice
  Men’s Bodybuilding Open I (-180 cm)
  Men’s Bodybuilding Open II (+180 cm)
  Men’s Bodybuilding Masters 40+
  Men’s Bodybuilding Super Masters 50+

 

Komentáře
Líbí se ti tento článek?!