VÁNOČNÍ FITNESS CUP 2018 ve fitness dětí – pozvánka

By
Updated: Listopad 20, 2018

V sobotu 1. 12. 2018 se v Kulturním domě Dalovice (u K. Varů) uskuteční pohárová soutěž ve fitness dětí a mládeže s názvem VÁNOČNÍ FITNESS CUP 2018. Místo konání najdete na adrese Hlavní 82/25, Dalovice, 362 63.

Akce se koná pod hlavičkou České společnosti pro naturální sport z.s. (ČSNS z.s.) a pořadatelem je karlovarský Fit klub Boba, sídlící ve Svahové ulici 22. Bližší informace o tomto fitness centru najdete zde:

Na soutěži se představí děti v rámci kategorií Fitness Freestyle a Acrobatic Fitness rozděleni do mnoha skupin podle věku a zaměření. Registrace sportovců probíhá od 9.00 do 9.30 hodin, začátek soutěže je plánovaný na 10.00 hodin, konec cca na 14.00 hodin. Nenechte si ujít skvělé sportovní výkony našich Fitness dětí a přijďte je určitě podpořit !!!

Více informací o kategoriích Fitness Freestyle + Acrobatic Fitness, včetně registračního systému pro nové kluby a závodníky najdete zde:

V případě zájmu o jakékoli další informace ohledně dětských fitness kategorií nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu info@natural-sport.cz

Komentáře
Líbí se ti tento článek?!