Pražský pohár ICN – informace pro členy JATOMI FITNESS

By
Updated: Září 12, 2017

Chcete zúročit svou dřinu ve fitku, ukázat své výsledky a poměřit se s ostatními členy Jatomi Fitness? Připradně dokonce se sportovci z Naturální kulturistické federace ICN? Případně se stát přímo členem a závodníkem ICN?

To vše můžete! Dne 7. 10. 2017 se v Galerii Butovice uskuteční první ročník soutěže Pražský pohár ICN 2017 v Naturální kulturistice, jehož je Jatomi Fitness Hlavním partnerem.

A protože mnozí z vás jste skvělí, zkuste závodit s námi. Doslova se s námi sneste po eskalátorech Galerie Butovice na pódium a ukážete svoji formu!!! Máme pro vás připraveny 3 kategorie

1 x Ženskou Bikini Fitness (putovní pohár a titul Bikina Jatomi 2017 + jméno): zde pravidla

1 x Mužskou Mr. Physique (putovní pohár Mr. Physique Jatomi 2017 + jméno): zde pravidla

1 x Men´s Bodybuilding (putovní pohár Borec Jatomi 2017 + jméno): zde pravidla

Rozhodčí a pravidla budou pro vás stejná, jako u sportovců organizace ICN. Jediným kritériem je dodržení koeficientu výška/váha. Cenou vám budou věcné ceny, medaile, poháry a hlavně pocit, že jste to dokázali.

Podmínkou pro účast je pouze členství ve kterékoliv pobočce Jatomi v ČR, dobrý zdravotní stav, nepoužívání zakázaných látek vyjmenovaných ADV ČR (antidopingová výbor ČR). Pokud jste členy některé ze sportovních organizací – nám to nevadí!!! Jste našimi členy a my vás chceme vidět na pódiu! O umístění finálové pětice vybrané rozhodčími ICN rozhodnou diváci !

Přihlášky jsou vytištěny a připraveny na recepci fitness centra Butovice, nebo ke stažení zde:

Kromě výše uvedeného máte jedinečnou možnost poměřit síly se členy ICN Czech Republic, organizace naturální kulturistiky v ČR!!! Máme pro vás připraveny 3 společné kategorie:

1 x Ženskou s názvem Ms Runway – promenáda ve společenských šatech: zde pravidla

1 x Mužskou s názvem Men´s Street Model – pózování v jeansových kalhotách: zde pravidla

1 x Mr. Routine – volná sestava v trvání 60 vteřin:  zde pravidla

– Natřeme jim to společně!?

Můžete se stát i členy mezinárodní organizace Naturální kulturistiky ICN, která sdružuje již 52 zemí a téměř 16 000 sportovců. Stačí se přihlásit do systému www.icompetenatural.com , kde si zaregistrujete Premium členství a jednoduše se přihlásíte dle svých preferencí na vypsanou soutěž.

: zde pravidla

Největším cílem nás všech je udělat maximum pro vaši kondici a pobavit vás!

Přihlášky nebo své dotazy nám zasílejte na email info@natural-sport.cz, případně zanechte na recepci Jatomi Fitness Butovice.

Děkujeme za podporu, zůstaňte zdraví a makáme s Jatomi!!!

Komentáře
Líbí se ti tento článek?!