Nejúspěšnější sportovci ČSNS za rok 2016 !!!

By
Updated: Listopad 30, 2016

Přinášíme Vám přehled 6 nejúspěšnějších sportovců ČSNS ve vybraných kategoriích či jejich kombinacích + 6 nejúspěšnějších klubů naturální kulturistiky a fitness za rok 2016. Srdečně zveme všechny, kteří se umístili na prvních třech místech v jednotlivých kategoriích, na setkání sportovců, vedení ČSNS, promotérů a dalších hostů. Toto setkání, spojené s předáním pamětních cen a prezentací dosavadní i budoucí činnosti ČSNS, se uskuteční v sobotu 7.1.2017 v Praze, o detailech této akce Vás budeme průběžně informovat…

Nejúspěšnější sportovci ČSNS za rok 2016:

Bikini Fitness Junior do 23 let:
1) Monika Melčáková
2) Vanessa Sedliačiková
3) Linda Jamborová
4) Natálie Hrubá
5) Kateřina Bosmanová

Bikini Fitness:
1) Monika Melčáková
2) Alena Bednářová
3) Šárka Čejková
4) Vanessa Sedliačiková
5) Veronika Šloufová
6) Jana Vaňková

monika-melcakova
Sport Model:
 1) Šárka Čejková
 2) Petra Slabá
 3) Kateřina Bosmanová
 4) Jitka Zabilková
 5) Barbora Dušková
6) Vendula Hynková

sarka-cejkova

Fitness Figura + Ms. Physique:
 1) Simona Kulková
 2) Kateřina Měřínská
 3) Jana Paraščincová
 4) Petra Slabá
 5) Lenka Janoušková
 6) Marta Elmerová
 simona-kulkova
Naturální kulturistika - Junioři do 23 let:
 1) Miroslav Holub
 2) Richard Soja
 3) Stanislav Špůr
 4-5) Timur Islami 
 4-5) Daniel Steinocher
 6-7) Marek Mandát
 6-7) David Hlavoň
miroslav-holub

Mr. Physique + Mr. Physique Junior
1) Pavel Machů
2) Daniel Xaver
3) Štěpán Polák
4) Ondřej Lukáč
5) Marek Lahoda
6) Michal Říha

pavel-machu

Muži Masters nad 40 let:
1) Radek Málek
2) Lukáš Hrubý
3) Jaromír Janečka
4) Jindřich Nesrsta
5) Jaroslav Košinár
6) Vladan Zamarský

radek-malek

Super Masters nad 50 let:
1) Jaroslav Košinár
2) Miloslav Hubner
3) Miloslav Závorka
4) Luděk Dvořák
5) Roman Wrobel

jaroslav-kosinar

Muži do 180 cm:
1) František Hofman
2) Radek Málek
3) Jaromír Janečka
4) Miroslav Nermuť
5) Jakub Ziemniok
6) Petr Macek

frantisek-hofman

Muži nad 180 cm:
1) Lukáš Hrubý
2) Pavel Ryška
3) Tomáš Ďurán
4) Martin Wiedermann
5) Jan Zvolánek
6) Jakub Lunga

 lukas-hruby

 

       Pořadí klubů:

  • FITNESS INSTITUT BRNO
  • PNBBC PRAHA
  • TJ ZEKON KLUB Bystřice pod Hostýnem
  • FIT STUDIO BRUMOV
  • SK Hsport BRNO
  • FIT STUDIO HADRÁK LIBEREC

institut

 



Komentáře
Líbí se ti tento článek?!