ICN Mezinárodní mistrovství Slovenska 2019 – výsledky

By
Updated: Květen 19, 2019

Přinášíme Vám výsledky ICN Mezinárodního mistrovství Slovenska 2019, které se uskutečnilo v sobotu 18.5.2019 ve městě Zvolen.

 

Challenge: MMSR 2019 Zvolen
Category: Men’s Bodybuilding 180+

Category winners:

1 position: Gabriel Engel (15)
2 position: Igor Špetta (13)
3 position: Paťo Bartík (17)
4 position: Martin Madžo (16)

Category: Men’s Bodybuilding 180 –
Category winners:

1 position: Igor Vlačuha (8)
2 position: Ladislav Litva (12)
3 position: Jindřich Nesrsta (11)
4 position: Adam Kuncicki (10)
5 position: Martin Kuchár (14)
6 position: Martin Žůrek (9)

Category: Men’s Bodybuilding Novice
Category winners:
1 position: Adam Kuncicki (10)
2 position: Martin Madžo (16)
3 position: Jaromír Doležel (73)
4 position: Aleš Švajdler (6)
5 position: Adrián Zliechovec (74)
6 position: Jaroslav Bilovský (19)
7 position: Denis Vágner (5)

Category: Men’s Physique 180+
Category winners:
1 position: Adam Kliment (29)
2 position: Matúš Vysoký (27)
3 position: Andrej Majer (32)
4 position: Michal Chaban (28)

Category: Ms Bikini Ftness 170+
Category winners:
1 position: Sasha Bodnárová (43)
2 position: Diana Šuľajová (35)
3 position: Radana Zimányová (37)
4 position: Klaudia Smutná (4)

Category: Bikini Angels
Category winners:
1 position: Sissi Rakytová (1)
2 position: Jana Hrinova (2)
3 position: Veronika Cebakova (4)

Category: Men’s Bodybuilding 50+
Category winners:
1 position: Jaroslav Bilovský (19)
2 position: Jaroslav Košinár (18)
3 position: Igor Kluka (21)

Category: Men’s Classic Physique Open
Category winners:
1 position: Jan Rožek (26)
2 position: Martin Vojáček (71)
3 position: Jakub Poláček (31)

Category: Ms Bikini Ftness 170-
Category winners:
1 position: Letícia Kunová (33)
2 position: Valérie Parnahajová (39)
3 position: Sissi Rakytová (1)
4 position: Růženka Dvořáková (34)
5 position: Adela Završanová (44)
6 position: Miroslava Ondrejkova (3)
7 position: Dušana Petráková (40)

Category: Ms Bikini Momma
Category winners:
1 position: Jana Hrinova (2)
2 position: Renáta Kandová (46)
3 position: Valérie Parnahajová (39)
4 position: Martina Černáková (47)

Category: Men’s Bodybuilding 40+
Category winners:
1 position: Igor Vlačuha (8)
2 position: Jindřich Nesrsta (11)
3 position: Martin Žůrek (9)
4 position: Igor Špetta (13)
5 position: Jaroslav Bilovský (19)
6 position: Jaroslav Košinár (18)

Category: Men’s Bodybuilding Juniors
Category winners:
1 position: Marek Križanský (7)
2 position: Aleš Švajdler (6)
3 position: Adrián Zliechovec (74)
4 position: Denis Vágner (5)

Category: Men‘ s Physique 180 –
Category winners:
1 position: Janko Hraško (22)
2 position: Jan Rožek (26)
3 position: Petr Kučera (25)
4 position: Ondra Kostiha (24)
5 position: Mário Crkoň (23)

Category: Men’s Physique Juniors
Category winners:
1 position: Matúš Vysoký (27)
2 position: Andrej Majer (32)
3 position: Petr Kubala (70)
4 position: Majlito Hulina (30)
5 position: Mário Crkoň (23)

Category: Ms Bikini Junior
Category winners:
1 position: Diana Šuľajová (35)
2 position: Letícia Kunová (33)
3 position: Růženka Dvořáková (34)
4 position: Nikol Laciková (38)
5 position: Radana Zimányová (37)
6 position: Michaela Bitušiaková (36)

Category: Ms Bikini Junior
Category winners:
1 position: Diana Šuľajová (35)
2 position: Letícia Kunová (33)
3 position: Růženka Dvořáková (34)
4 position: Nikol Laciková (38)
5 position: Radana Zimányová (37)
6 position: Michaela Bitušiaková (36)

Category: Ms Fitness Model 165-
Category winners:
1 position: Simona Malatová (55)
2 position: Veronika Strmenova (56)
3 position: Lenka Apolenová (57)

Category: Ms Sports model 165+
Category winners:
1 position: Denisa Kudlackova (59)
2 position: Jana Hrinova (2)
3 position: Mirka Stašova (61)
4 position: Veronika Cebakova (4)
5 position: Lena Kovac (60)
6 position: Jana Drinková (72)
7 position: Adriana Jonášová (69)

Category: Ms Bikini Novice 170+
Category winners:
1 position: Sasha Bodnárová (43)
2 position: Nikol Laciková (38)
3 position: Klaudia Smutná (45)

Category: Ms Fitness Model 165+
Category winners:
1 position: Denisa Kudlackova (59)
2 position: Lena Kovac (60)
3 position: Michaela Segetová (58)
4 position: Mirka Stašova (61)
5 position: Veronika Cebakova (4)

Category: Ms Sports Model 165-
Category winners:
1 position: Simona Malatová (55)
2 position: Evka Sliacka (65)
3 position: Andrea Štefečková (67)
4 position: Lenka Apolenová (57)
5 position: Lenka Drahosova (68)
6 position: Jana Brezovská (66)

Category: Ms Figure Open
Category winners:
1 position: Michaela Tejmlová (48)
2 position: Štefánia Sokolová (49)
3 position: Kateřina Cinková (52)
4 position: Petra Honsová (51)
5 position: Diana Krasnicová (53)
6 position: Katerina Horka (54)
7 position: Nasťa Libaiová (50)

Category: Ms Physique
Category winners:
1 position: Petra Jusková (62)
2 position: Kateřina Měřínská (63)
3 position: Hela Budáčová (64)
4 position: Michaela Tejmlová (48)
5 position: Kateřina Cinková (52)
6 position: Petra Honsová (51)

Category: Ms Swimsuit OPEN
Category winners:
1 position: Denisa Kudlackova (59)
2 position: Sasha Bodnárová (43)
3 position: Valérie Parnahajová (39)
4 position: Miroslava Ondrejkova (3)
5 position: Lena Kovac (60)

 

Komentáře
Líbí se ti tento článek?!