ICN European Championship 2018 – výsledky našich členů

By
Updated: Říjen 27, 2018

V sobotu 20.10.2018 se v krásném horském městečku Kranjska Gora ve Slovinsku konal evropský šampionát federace ICN, kterého se zúčastnilo i dvacet našich sportovců. Přinášíme Vám přehled jejich finálových umístění. Velmi všem děkujeme za skvělou prezentaci ČSNS a čistého sportu !!!

Fotografie našich úspěšných reprezentantů najdete zde:

Lenka Janoušková

1. místo – Ms. Figure 30+

2. místo – Ms. Figure Open

5. místo – Ms. International Open

Iveta Stahlová

1. místo – Sport Model PRO

Petra Jusková

1.misto – Natural Bodybuilding Women´s

2.misto figura 30+, 3.misto figura 40+

Jana Horáková

1. místo Ms. Sport Model 30+

2. místo Ms Bikini Fitness Master Class

Veronika Benešová

2. místo Ms. Figure 40+

3. místo Ms. Figure Open

Michaela Ulrychová

2. místo Ms Figure Novice

4. místo Ms Figure 40+

Jana Paraščincová

5. místo Natural Bodybuilding Women´s

5. místo Ms. Figure International

Igor Vlačuha

1. místo Natural Bodybuilding 40+,

Absolutní vítěz ICN European Championship 2018 – Natural Bodybuilding

Jaromír Janečka

1 místo Natural Bodybuilding + 77kg

1.misto Natural Bodybuilding – 175 cm

3. místo Natural Bodybuilding Open

3. místo – souboj o Absolutního vítěze ICN European Championship 2018

Štěpán Staněk

1. místo Natural Bodybuilding Juniors + boj o absolutního vítěze

2. místo Men´s Classic Physique Novice

Pavel Ryška

2. místo Men’s Natural Bodybuilding + 180cm

3. místo Men’s Natural Bodybuilding 77-85kg

Ondřej Kovář

1. místo Men´s Street Model

4. místo Men´s Physique Open

Štěpán Polák

2. místo Men´s Physique Juniors

5. místo Men´s Physique Open

Jiří Petrášek
2. místo Natural Bodybuilding Juniors

Jaroslav Košinár

2. místo – Grand Masters 60+

Luboš Tesař

2. místo – Men’s Natural Bodybuilding 77-85kg

4. místo Men’s Natural Bodybuilding – 180 cm

Jakub Šubrt

3. místo Natural Bodybuilding Juniors

5.místo Men’s Natural Bodybuilding + 180cm

Zdeněk Slouka

3. místo Men´s Physique Open

4. místo Men´s Classic Physique

Petr Kučera

3. místo Men´s Physique Juniors

Tomáš Bláha

4. místo Natural Bodybuilding Juniors

4. místo Natural Bodybuilding Open

Jan Marek

4. místo Men´s Classic Physique Open

 

Komentáře
Líbí se ti tento článek?!