ČSNS – co připravujeme v 1. pololetí roku 2017

By
Updated: Prosinec 5, 2016

Vážení členové ČSNS, přátelé, sportovci,

 

Žijeme v moderní době a náš sport – naturální kulturistika – se dynamicky rozvíjí. V letošním roce jsme si poprvé vyzkoušeli elektronickou správu informací našich členů i soutěží. Účastnili jsme se mnoha soutěží doma a hlavně v zahraničí, inspirovali jsme se, sbírali to nejlepší… Výsledek?

Kvalitně připravený, motivovaný, plně informovaný závodník s možností soutěžit kdekoliv na světě!

Tuto vizi realizujeme! Vy – současní členové ČSNS – máte obrovskou příležitost být na začátku, být vzory pro další sportovce. Stát se reprezentanty naší země a soutěžit na Mistrovství světa na Phuketu v Thajsku 23. -25. 6.2017 !!!

K této reprezentaci se můžete systematicky propracovat přes účast na jarních soutěžích, které budou mít nový formát a přesná pravidla, komunikovaná včas.

Nový systém iCompete vám poskytne veškeré informace a zároveň podporu pro vaši cestu. Zde máte 2 možnosti členství – FREE – máte možnost získat mnoho užitečných informací o našem sportu a soutěžích. PREMIUM – vám umožní účast na různých soutěžích po celém světě. Oba druhy členství vám připravíme po vašem souhlasu jako členům ČSNS my, případně se můžete připojit sami. A samozřejmě s finanční výhodou členskou i soutěžní!

Naše rozhodnutí připojit se k systému iCompete připravenému australskými kolegy padlo na základě osobního jednání na Bali. Vyzkoušeli jsme si výhody, jako jsou elektronická přihláška na soutěž,        on-line platby, pravidelně zasílané aktuální informace, jasná pravidla jednotlivých kategorií, přesný scénář každé soutěže (který se pečlivě dodržuje), elektronická zpětná vazba od rozhodčích po skončení soutěže, atd.

Již nyní má iCompete 13 459 členů ve 44 zemích!!! Od ledna 2017 funguje systém i v různých jazykových verzích, kde nechybí ani čeština.

Vše si můžete prohlédnout již nyní na www.icompetenatural.com .

Závěrem chceme zdůraznit, že na prvním místě máme naše závodníky a čistotu našeho sportu! Chceme i nadále spolupracovat s kolegy z okolních zemí. Budeme v kontaktu s kolegy z Austrálie, USA  i všech evropských zemí a naši sportovci budou mít vždy možnost účasti na libovolných soutěžích v naturální kulturistice a fitness, konaných mimo území ČR . Pokračuje úzká spolupráce s Antidopingovým výborem ČR na kontrolách soutěžních i mimosoutěžních. Pokračujeme ve školení našich rozhodčích a dodržování předem stanovených pravidel jednotlivých kategorií.

Soustředíme se na nábor nových perspektivních závodnic a závodníků, kterým budeme moci díky modernizaci všech postupů nabídnout metodické vedení a maximum aktuálních informací.

Hledáme nové sponzory a možnosti získat finanční prostředky, abychom mohli dále investovat do profesionálně připravených soutěží, náboru, příspěvků závodníkům na reprezentaci v zahraničí.

Náš sport není jednoduchý, vyžaduje poctivý a dlouhodobý přístup. Proto vám informace přinášíme již nyní. Rozhodněte se, naplánujte si své závodní cíle a pojďme společně ukázat tu nejvyšší možnou kvalitu.

Předběžný seznam akcí ČSNS, včetně soutěží v naturální kulturistice a fitness, plánovaných na 1. pololetí roku 2017:

10. – 11. 3. 2017 – iCompete Fitness Day – Praha – rozsáhlá prezentace v rámci veletrhu World of Beauty&Spa 2017

Více zde:

11. 3. 2017 – Natur-sport Beauty&Fitness Cup 2017 – Praha

Natur-sport.cz Beauty & Fitness Cup 2017            Facebook_icon.svg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. – 9. 4. 2017 – Víkendové soustředění naturálů – Choceň

Více zde:

22. 4. 2017 – Fitness & Parkour Freestyle 2017 – Praha (fitness děti)

28. – 30. 4. 2017 – Fitness víkend pro ženy – Konstantinovy Lázně

3. 6. 2017 – Natural Cup 2017 (přesný název se dozvíme v nejbližších dnech) – Bánovce n/Bebravou – iCompete Slovakia.

13. 5. 2017 – Agrofert Natural Cup 2017 – Příbram (dospělí + fitness děti)

Agrofert            Facebook_icon.svg

10. 6. 2017 – Mezinárodní MČR 2017 – Karlovy Vary – (dospělí + fitness děti)

            Facebook_icon.svg

23. – 25. 6. 2017 – Mistrovství světa 2017 – iCompete Natural – Thajsko

 

 

 

Komentáře
Líbí se ti tento článek?!